Naše kotviště


Naše domácí kotviště se nachází v lokalitě Praha - Modřany u restaurace na vodě Rosmarina.

Tato poloha je výhodná především z důvodu blízkého hlídaného parkoviště, které je vzdáleno max. 3 minuty od našeho kotviště.

Pokud vám tato lokalita nevyhovuje, rádi vám umožníme se nalodit přímo v centru Prahy.

Trasy plavby

Každou plavbu s vámi plánujeme individuálně, podle vašich požadavků a přání, které vám rádi splníme.

Příklad 1hodinové plavby

Plavba může být např. od Smíchovské plavební komory až po Modřanskou plavební komoru.

V průběhu plavby uvidíte např. náplavku na Rašínově nábřeží, Smíchovskou náplavku, Žluté lázně, Vyšehrad, Císařskou louku, Barrandovský most apod.

Příklad 2hodinové plavby

viz. 1hodinová plavba + proplutí Smíchovskou plavební komorou (u Jazz Docku), podplutí pod Karlovým mostem, krásný výhled na Hradčany a Pražský hrad až po ostrov Štvanice.

Pokud se rozhodnete pro delší zážitek na lodi – 3 hodiny a více, tak můžeme opustit Prahu a plavit se směrem na Slapy, kde proplujeme několika komorami a proplujeme Svatojánské proudy, což je úsek pod Slapskou přehradou a právem se o něm říká, že je to nejkrásnější úsek Vltavy.

Stejně tak může plout po proudu směrem na Mělník, kde se nachází soutok 2 řek (Vltava, Labe) a dám můžeme pokračovat po Labi klidně až na hranice s Německem.

Záleží nám na tom, aby každá plavba byla unikátní a proto vše plánujeme v předstihu a po dohodě s vámi. 

Naším cílem je, abyste se k nám rádi vraceli a uděláme pro to maximu.

Vrané nad Vltanou

Nad plavební komorou Vrané nad Vltavou se nachází úžasný prostor pro rychlou plavbu „ve skluzu“ a to díky tomu, že se jedná o dostatečně široké koryto řeky Vltavy, kde si můžeme pořádně zařádit a vyzkoušet, jaké to je, když zažehnete oba motory s výkonem až 400 koní.