fbpx
Přeskočit na obsah

Letní sezóna 2024 je tu a kapitánské kurzy probíhají v plném proudu!

Chcete strávit dovolenou na lodi, ale chybí vám kapitánský průkaz a hlavně zkušenosti? Pak jste tu správně. Naše kurzy jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Vše vás naučíme na nové moderní lodi Merry Fisher 895 pod vedením zkušeného instruktora.

Kapitánský průkaz VMP vám bude platit v Evropě, ať už vyplujete na řeky, jezera nebo moře.

Objednejte si voucher na skupinový nebo individuální kurz nyní a ušetřete 1.000 Kč!

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA
OBJEDNEJTE SI VOUCHER JEŠTĚ DNES A ZÍSKEJTE SLEVU 1.000 KČ!
NABÍDKA KONČÍ ZA:

vyškolených kapitánů
0
let zkušeností
0

REFERENCE

Hodnocení od účastníků:
5/5
"Kurz na krásné lodi s příjemným kapitánem. Proplutí Prahou a pražskými zdymadly je opravdu hezký zážitek. Díky!"
David
účastník kurzu
"Bezkonkurenční. Hezká moderní loď. Skvělý přístup instruktora. Spoustu času vše vyzkoušet a odpovědět na všechny otázky. Doporučuji všem."
Jan
účastník kurzu
"Super plavba, pohodová atmosféra, užasné prostředí. Plavba kolem Vyšehradu a proplutí pod Karlovým mostem. Napínavý zážitek při proplouvání plavebních komor a adrenalinový zážitek při plavbě ve skluzu. Nemá to chybu."
Roman
účastník kurzu

JAK PROBÍHÁ KURZ?

Příprava lodě před vyplutím, kontrola motorů a kormidla. Na co si dát pozor při půjčování lodě v ČR i zahraničí.

Vyzkoušíte si bezpečné vyvazování lodě, jak uvázat odrazníky (fendry), abyste je zbytečně neztráceli.

Procvičíte si správné manévrování, abyste dokázali samostatně připlout a odplout od mola bez zbytečného poškození, odření lodě nebo zničení motorů.

Ať už vyplujete po ČR (Vltava, Labe) nebo např. do Holandska, bez plavebních komor se neobejdete. Prakticky si předvedeme a vyzkoušíte si proplutí několika plavbními komorami.

Jak se zachovat při ztrátě schopnosti manévrování (porucha na motoru, vybité baterie), nasednutí plavidla na překážku, „muž přes palubu“ a mnoho dalšího.

V průběhu výcviku vám vše prakticky vysvětlíme, vše si vyzkoušíte a na závěr nám předvedete, co jste se naučili. Následně vám vystavíme osvědčení, které potřebujete k přihlášce na testy u Státní plavební správy.

Po praktické zkoušce se můžete přihlásit na zkoušku z teorie, která se dělá na PC přímo na Státní plavební správě (Praha, Děčín, Přerov). Test je formou A, B, C. V průběhu celého výcviku projdeme spoustu otázek, které vás budou následně čekat v testu.

CELODENNÍ KURZ NA LUXUSNÍ LODI

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Pokud máte jakýkoli dotaz ke kurzům nebo kapitánským zkouškám, zavolejte nám na +420 606 779 559 nebo napište na info@plavbaskapitanem.cz. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.